En Güzel En Çok Okunan Hikaye Blogları

Bu Hikayeyi Şimdi Paylaş

Hikayeler doğduğumuz ilk andan itibaren bizim ile beraberdirler ,bebek iken anlatılan çocuk Hikayeleri , masallar ,büyüdükçe etrafımızda büyüklerimizin anlattığı ders veren kısa öyküler, ibretlik hikayeler ,gerçek hikayeler, kıssadan hisseler ders alınacak güzel anlatımlar,

Bunlarla büyüdük yoğrulduk kimi zaman komik hikayelere güldük ,kimi zaman aşk hikayelerinde düşüncelere daldık, kimi zaman ağladık, heyecanlandık ama hep severek dinledik hep severek okuduk.

Bu yazımda Sizlere sanal ortamda yayınlanan Hikaye , Öykü ve Masal sitelerinden bahsetmek istiyorum. Tabi müsaade ederseniz ilk olarak küçük güzel hikayeler bulundurduğum kendi sitem olan Kısa Hikayelerden bahsetmek isterim.

Kısa Hikayeler.NET : Her hikayesi ile yaşamdan, içimizden olan kısa hikayeler, İbretlik hikayeler, Dini hikayeler ve Masal Oku ya bileceğiniz, ve okuduğunuz Tüm hikaye ve masalları Dinleyebileceğiniz , keyifli vakitler geçirebileceğiniz Güzel bir site mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Yaşam Tadında Hikayeler : ” Hüzünlü, keyifli ama hep bizden ve içimizden hayatımızın bir parçası olan yaşam tadında kısa hikayeler  ” Şimdi merak ediyorsunuzdur Neden hikaye ve Blog nasıl Başladı HAKKIMDA Konulu yazımı okumanızı rica edeceğim.

Çıplak Yazar :  Yaşama Dair her noktaya dokunuşu samimi ve içten yazıları ile okuyucusuna ulaşması farklı konu ve sorunları dile getirmesi ve bunun yanında tamamen özgün olan Hikaye ve Öykülere Yer vermesi sayfalara girdiğinizde bunu okumalıyım diyerek merak uyandırması …Kısaca severek takip edebileceğiniz bir blog .

Wattpad : Özellikle uzun soluklu Hikaye Yazarlarının ve Okuyucuların Takip ettiği Wattpad dan fazla söz etmeye gerek yok sanırım , Ama ilk defa duyanlar için kısaca Söz edersek ; Kendinize ait Hikayeleri Paylaşa bileceğiniz ,veya yazılan hikayelerin gidişatlarını yazdıklarınızla belirleyeceğiniz farklı kategorilerden oluşan tam bir hikaye çılgınlığı diye bilirim.

Seçme Hikayeler : 2002 yılında açılan ve benimde takip ettiğim ,güzel hikayeler ve bir çok hikaye örnekleri ile Hikaye severlerin Takip etmesi gereken bir Blog dur .

Hikaye Oku : “Kısa hikayelerle başlayıp insanlara okuma alışkanlığı kazandırmak ve günden güne artarak çoğalmak ve büyümek.” Sloganı ile Bir çok konuda farklı ve Güzel hikayeleri Siz okuyucularla buluşturan Hikaye Bloğu .

Masal Oku : Siteye girdiğinizde İlk tepkiniz tebessüm etmek olacaktır.Çocuklara yönelik güzel bir tema ile hazırlanmış olan ve Masallar dan oluşan bir dünya , çocuklarınız çok sevecek.

Hayat Akarken  : ” Hayatın akışında güne yeni bir öykü ile merhaba deyin ” Diyerek Birçok kategoride Farklı hikayelerin yer aldığı Hikaye bloğu.

Bir Masal : Çocuklara yönelik Masal ve hikayelerin paylaşıldığı hoş bir site

BekirHoca.com : Güncel Eğitim makaleleri yanı sıra kısa hikaye ,öykülerin paylaşıldığı kişisel bir blog.

Sanal Sosyal : Keyifle okuya bileceğiniz Kısa hikayeler barındıran kişisel blog.

Kisa Hikaye Arsivi : Keyifle okuya bileceğiniz Kısa hikayeler barındıran kişisel blog.

Ali Seyhan : Keyifle okuya bileceğiniz Kısa hikayeler barındıran kişisel blog.
Polisiye Durumlar : Polisiye olay ,durum ve hikayelerin paylaşıldığı polisiye eserlerin yorumlandığı Kategorisi ile dikkat çeken bir site .
Teraneler : Klasik hikayelerden sıkılan farklı ,özgün yazılar arayanlar için işte buldunuz ,farklı konularda özgün Deneme ve öykülerin yer aldığı Beğeneceğinizi düşündüğümüz bir Kişisel blog.
Masalcı site  : Çocuklara yönelik Sesli ve Yazılı Masal ve öykülerin paylaşıldığı hoş bir blog.
masal-oku.com Yayın hayatına yeni başlayan ,Çocuklara yönelik Sesli ve Yazılı Masal ve öykülerin paylaşıldığı bir blog.
Masaloku.net : Çocuklara yönelik farklı çocuk hikayeleri okul öncesi birbirinden güzel öykü, masal ve fıkraların paylaşıldığı güzel bir site
Masal sitesi : Çocuklara yönelik sesli, görüntülü ve yazılı birbirinden güzel öykü, masal ve fıkraların paylaşıldığı güzel bir Blog.
Gülüm net : Farklı konuların yanı sıra ,Birbirinden farklı  hikaye türlerinin Paylaşıldığı  bir site 
Masal  : Çocuklara yönelik farklı birbirinden güzel öykü, masal ve fıkraların paylaşıldığı güzel bir site
Sihirli Lamba : Kendi deyimleriyle Çocuk Masalları ve Çocuk Hikayeleri Okuma Sitesi .
Bir masal :  Çocuklara yönelik farklı birbirinden güzel öykü, masal ve fıkraların paylaşıldığı güzel bir site

Aşk Masalı : Aşk üzerine Yazılmış her şey desek yanlış olmaz sanırım .

Aşk Hikayeleri  : İsminden de anlaşılacağı üzerine aşk üzerine yazılmış sözleri ,şiirleri,hilkayeleri okuyucuları ile buluşturuyor

Aşk hikayeleri  : Kendi Tanımları ileYüzlerce birbirinden güzel yaşanmış aşk hikayeleri.Amatör bir ruhla hazırlanmış emek verilmiş bir kişisel blog.

Masal Biz  : İsmine aldanmayın farklı kategorilerde ve farklı konıularda bir çok hikaye örneklerinin paylaşıldığı bir site
Dini Hikayelerim : Dini hikaye ve kıssalar, dini kıssadan hisseler, yaşanmış gerçek dini hikayelerin Paylaşıldığı bir site.
Hikayeler Oku : Farklı konuların yanı sıra ,Birbirinden farklı  güzel hikayeler Paylaşıldığı  bir site
 
Değerli Hikaye Blog Yazarları Farklı konularda derlediğiniz Hikaye, Öykü, Masal ve Düz yazı Paylaşımlarınızı yayınladığınız Blog ve sitelerin bu alandan duyurulması için İLETİŞİM bölümünden bizim ile temas kurabilirsiniz (Siteni Ekle ) .

KISA HİKAYELER

Severek Okuduğunuz hikayelerimize Android uygulamamızı indirerek cep telefonlarınızdan ve Tabletlerinizden Rahatlıkla Ulaşa Bileceksiniz.
Bu Hikayeyi Şimdi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir