«
  1. Anasayfa
  2. Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Biz Kimiz,  kisahikayeler.net olarak sizlere her zaman özgün ve orijinal içerik sunmayı hedefliyoruz. Sitemiz kurulduğundan bu tarihe kadar duyulmamış, az bilinen ve herkes tarafından ilgi duyulan Başarı hikayeleri, İbretlik Hikayeler, Dini Hikayeler, Kısa Hikayeler, Aşk Hikayeleri , Masallar ve bu türlerin benzerlerini sizlerle buluşturmuştur ve buluşturmaya devam ediyor.

Biz Kimiz, Biz Yaşanabilir ve barış dolu bir dünyanın ancak insanların büyük bir bilince ulaştığı zaman mümkün olabileceğine inanıyoruz. Bunu gerçekleşmesine küçük bir katkı sağlamak adına kültürün ve coğrafyamızın aynı zamanda başka kültür ve coğrafyaların insani mirası olan hikayeleri her an ulaşabileceğiniz basit ve kolay bir ara yüzle sizlere sunuyoruz.

Sitemiz sürekli güncellenerek yeni hikayeleri bünyesine katmaktadır. Hikaye okumanın dışında hikayelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu sayede sizin yaşadığınız veya yaşanması mümkün olan hikayeleri başka okuyucularda okumuş olacaklar. Böylece kolektif olarak insanlara tecrübelerinizi, görüşlerinizi veya etkilendiğiniz hikayeleri aktarabileceksiniz.

Hem hikaye okuyabileceğiniz hem de hikaye paylaşabileceğiniz bir platform olma yolunda ilerliyoruz. Görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Kaliteli içerik üretmeye ve size her platformdan ulaşım sağlamaya devam edeceğiz.