«
  1. Anasayfa
  2. Kısa Hikayeler Oku
  3. MEZAR HIRSIZI

MEZAR HIRSIZI

korku hikayeleri kısa

Mezar Hırsızı / korku Hikayeleri Kısa

Gerilimli ve korku dolu bir hikayeye hazır mısınız? ‘Mezar Hırsızı’ adlı bu korku hikayeleri kısa, gerilim hikayeler, paranormal olaylarla örülü bir gerilim atmosferi sunuyor. Bir mezar hırsızının karanlık dünyasına giren bu hikaye, mezarlıkta yaşanan sıradışı olayları ele alıyor. Cinli korku hikayeleri arasında yer alan bu eser, sizi gerilim dolu anlarla baş başa bırakacak. Yaşanmış korku hikayeleri sevenler için ideal bir seçenek olan ‘Mezar Hırsızı‘, karanlık dünyasına adım atmaktan çekinmeyenleri bekliyor. Bu kısa korku hikayesi, korku ve gerilim sevenlerin ilgisini çekecek. Hemen korku hikayeleri okuyun ve gerilimin doruklarına çıkın!


YILLAR önce mezarlıklarda hırsızlık yapan bir adam vardı. Yeni açılan mezarları takip eder, cenaze namazlarının kılındığı günün akşamında eline kazma küreği alır, mezarlığın yolunu tutardı. Bu adam geçimini ölülerin altın dişlerinden sağlardı. Bu İş sayesinde epey para biriktirmişti. Genç bir kızın vefat ettiği haberi kasabanın hoparlöründen anons edildiğinde, mezar hırsızı adam “Bu son olacak. Bundan sonra mezar hırsızlığını tamamen bırakıp tövbe edeceğim.” diye kendi kendince söz verdi.

Genç kızın cenazesi ertesi gün ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedilmek üzere kasabanın bir kilometre dışındaki mezarlığa götürüldü. Genç kızın annesi gözyaşlarına hâkim olamıyordu. Mezar hırsızı adam da onları geriden gizli gizli takip ediyordu. Kalabalık, genç kızın ailesine başsağlığı diledikten sonra mezarlıktan ayrıldı. Genç kızın annesi son duasını etti. Kızının toprağını suladı ve yarım saat sonra mezarlıktan ayrıldı. Güneş batmak üzereydi. Mezar hırsızı adam işe koyulmak için vaktin gece olmasını bekledi.

Kararmış Geçmişin İzleri: Karanlık Planlar

Eve gidip iş kıyafetlerini giydi. Eline kazma küreği alıp mezarlığın yolunu tuttu. Mezarlık bekçisi her zamanki gibi derin bir uykuya dalmıştı. Kulübenin camından içeriyi kontrol eden adam, bekçinin uyuduğundan emin olduktan sonra mezarlığın duvarından atlayıp genç kızın mezarına ulaştı. Sessizce mezarı kazmaya başladı. Beyaz kefeni gördükten sonra kazma küreği kenara bıraktı. Eliyle kefenin üzerindeki toprağı temizledi.

Yanında getirdiği bıçakla kefeni yukarıdan aşağıya doğru kesti. Genç kızın cansız bedenini kefenden çıkardı. Yaptığı ilk iş genç kızın dişlerine bakmaktı. İki eliyle genç kızın ağzını ayırıp el fenerini tuttuğunda hayal kırıklığına uğradı. Genç kızın ağzında altın diş yoktu. Kızın kafasını toprağa doğru hafifçe bıraktığında bir şıkırtı sesi duydu. Sesin nereden geldiğini anlamak için el fenerini kızın vücudunda gezdirdi.

Unutulmayan Bilezikler: Korkunç Gerçek ve Felaket

Dikkatli baktığında genç kızın kollarındaki bileziklerle birlikte gömüldüğünü anladı. Son işinde iyi bir sermaye elde edeceği için yüzü güldü. El fenerini ağzıyla tutup kızın sağ kolundaki bilezikleri çıkarmaya çalıştı. Zorluyor, zorluyor bir türlü olmuyordu. Ne kadar uğraşsa da bilezikleri çıkaramıyordu. Sanki genç kız bileziklerini vermek istemiyordu.

Hem bu bileziklerin genç kızın kollarında ne işi vardı? Büyük ihtimalle, genç kızın son isteği bilezikleriyle gömülmek olabilirdi. Adam ne kadar uğraştıysa da kızın kolundaki bilezikleri çıkaramadı. En son çare olarak çantasındaki baltaya sarıldı. Kızın sağ kolunu bir taşın üstüne koydu. Baltayı indirmesiyle kızın eli kolundan ayrıldı. Bilezikler kanlar içerisinde yere düştü. Adam, kanlı bilezikleri yanında getirdiği torbaya attı. Genç kızın kesik elini cansız bedenle birlikte kefenin içine koydu. Kefeni özenle kapattıktan sonra cenazeyi çıkardığı yere dikkatle yerleştirdi. Kürekle üstüne toprak attı. Mezarı eski hâline getirdikten sonra mezarlıktan ayrıldı.

Yıllar yılları kovaladı. Bu adamın yolu bir akşam eskiden yaşadığı kasabaya düştü. Yolcusunu bıraktıktan sonra kesinti olduğu için kasabanın mezarlığının yanındaki yoldan ilerliyordu. Mezarlığın yanından geçerken eski günleri aklına geldi. Kirli geçmişini düşünürken yolun kenarında beyaz kıyafetli genç bir kızın durduğunu fark etti. Genç kız belli ki otostop çekiyordu. Onu görünce hızını yavaşlattı. Tam yanına varınca durdu.

Gecenin Korkunç Sırrı: Korku ve Dehşet Anı

Genç kızla konuşmak için aracın sağ ön camını açtı. “İyi akşamlar kızım, yolculuk nereye?” Genç kız hiç konuşmuyor, taksicinin yüzüne donuk bir şekilde bakıyordu. Kızdan cevap gelmeyince adam sorusunu tekrarladı. “Bu saatlerde buralar çok güvenli olmaz. Bu civarda mı oturuyorsun, evin nerede?”

Kız, bir süre daha sessiz kaldıktan sonra başıyla ilerideki kasabayı işaret etti. Boğuk bir sesle: “Evim kasabanın girişinde.” dedi. Taksici, bu esrarengiz kızın davranışlarına anlam veremedi. Yine de ona yardım etmeye karar verdi. Eliyle aracının arka koltuğunu göstererek: “Arabaya bin. Seni evine bırakayım.” dedi. Genç kız, ağır adımlarla arka kapıya doğru ilerledi. Kapıyı açıp arka koltuğa oturdu.

Taksici, dikiz aynasından baktığında kızı tam karşısında görüyordu. Kızın sessiz hâli onu ürkütüyordu. Uzun yıllar bu kasabada yaşamış olmasına rağmen kızı hatırlayamamıştı. Onu tamamlamak için sohbet etmek istedi. “Kimin kızısın? Gecenin bu saatinde mezarlığın yanında ne işin var?”

Korkunç Gerçek: Geçmişin İntikamı

“Sana ne oldu kızım, kolunu kim kesti?” Genç kız, oturduğu yerden aniden ayağa kalktı. Sol eliyle taksicinin omzundan tuttu. Kesik olan sağ kolunu adama doğru tutarak, “Sen kestin!” diye bağırdı. Adam o an ne olduğunu anladı. Aracına aldığı kız, yıllar önce bilezikleri için kolunu kestiği genç kızdı. Yaptıklarının pişmanlığıyla birlikte korkusu daha çok arttı. Kalbi sıkıştı, nefesi daraldı. Direksiyon hâkimiyetini kaybedip yoldan çıktı. Uçurumdan aşağı yuvarlandı.

Adamın taksiye sıkışıp ezilmiş cesedini ertesi gün köylüler buldu. Araçta başka kimse yoktu. Jandarmaya haber verildi. Araç uçurumdan çıkarıldı. Adamın cansız bedeni ertesi gün ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından kasabanın mezarlığına defnedildi. O genç kızın hemen yanına… Yorumlarınızı merakla bekliyoruz!

Yazar : İsrafin Baran


Diğer Korku Hikayelerimizi de Keşfedin!

Gizemli Yolculuk
SAHTE TÜRBE / İbretlik Gerçek Hikayeler
ERKEN GELEN KORKU
BİR KONUK / Korku Hikayeleri
GİZEMLİ KASABA
OKULDAKİ SIR


Hikayeler Kategori

Kısa Hikayeler
İbretlik Hikayeler
Dini Hikayeler
Aşk Hikayeleri
Başarı Hikayeleri
Gerçek Yaşam Hikayeleri
Sizden Gelen Hikayeler
Yaşam Tadında Kısa Hikayeler (Youtube)

İlginizi Çekecek Hikayeler

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *