«
  1. Anasayfa
  2. Kısa Hikayeler Oku
  3. Gizemin Derinliklerinde: En Kısa Korku Hikayeleri

Gizemin Derinliklerinde: En Kısa Korku Hikayeleri

En Kısa Korku Hikayeleri

Gizemin Derinliklerinde: En Kısa Korku Hikayeleri

“Gizemin Derinliklerinde: En Kısa Korku Hikayeleri” koleksiyonu, sizi korkunun kalbine davet ediyor. Bu hikayeler, sizi birkaç cümleyle bile dehşete düşürebilir. Korku hikayeleri oku, karanlığa adım at ve en kısa korku hikayeleri ile korkunç hikayelerin nasıl sonsuz bir etki yaratabileceğini keşfet. Bu koleksiyon, korku hikayelerinin ustalarından ilham alarak, gizem ve dehşet dolu anları kısa ama vurucu bir şekilde sunuyor. Her hikaye, karanlık bir dünyanın kapılarını aralıyor ve sizi bekleyen gizemleri ortaya çıkarıyor. Korku hikayeleri, gecenin en karanlık saatlerinde bile sizi sarmalayacak.


Mezarlıkta Yansıma

Gece vakti, genç bir adam eski bir mezarlıkta yürüyordu. Etrafındaki sis, adımlarını gizliyordu. Aniden, bir mezar taşının arkasından hafif bir fısıltı duydu. Yaklaştığında, taşın üzerinde kendi ismi ve bugünün tarihi yazılıydı. Şaşkınlık içinde geri adım atarken, bir el omzuna dokundu.

Hızla dönüp baktığında, kendisiyle birebir aynı olan bir yansıma ile karşılaştı. Yansıma, gülümseyerek fısıldadı: “Zamanın geldi.” Adam kaçmaya başladı, ama ne kadar koşarsa koşsun, mezarlık bitmek bilmiyordu.

Sonunda yorulup durduğunda, etrafında sadece sis ve sessizlik vardı. Evine döndüğünde, aynada yansımasını göremedi ve o an anladı: Mezarlıkta karşılaştığı yansıma, onun ruhuydu ve artık bu dünyada bir yeri yoktu.

Gölün Sırrı

Bir adam, her gece aynı kabusu görüyordu: Karanlık bir gölde boğuluyordu. Bir gün, bu gölü gerçek hayatta buldu. Merakına yenik düşüp içine girdiğinde, gölün dibinde kendisine bakan bir yüz gördü. Suya dokunduğunda, yüz gülümsedi ve adam birdenbire kendi kabusunda olduğunu fark etti. Gerçekte, o gölden bir daha çıkamadı.

Aynadaki Yabancı

Genç bir kadın, antika bir ayna satın aldı. İlk bakışta, aynada sadece kendi yansımasını gördü. Ancak zamanla, aynadaki yansımasının hareketlerinin kendisinkilerle uyuşmadığını fark etti. Bir gün, aynada kendisinin gülümseyen bir yabancıya dönüştüğünü gördü. Aynadan döndüğünde, evinde artık yalnız olmadığını anladı.

Zamanın Ötesindeki Ses

Bir adam, eski bir radyo buldu ve onu tamir etmeye karar verdi. Radyoyu çalıştırdığında, geleceğin tarihlerini taşıyan haberler duymaya başladı. Bir gün, kendi ölüm haberini duydu. Korkuyla radyoyu kapattı ama o günden sonra, her aynaya baktığında, gelecekteki kendi yansımasını görmeye başladı – ölüm gününe doğru yaşlanıyordu.

Kayıp Çocuğun Fısıltısı

Bir köyde, her gece çocukların oyun oynadığı eski bir ev vardı. Köylüler, evin terk edilmiş olduğunu bilirdi. Bir gece, meraklı bir adam evi ziyaret etti ve içeride bir çocuğun fısıltısını duydu. Çocuk, ona ismini söyleyerek yardım istedi. Adam, çocuğun adını söylediğinde, ev aniden sessizleşti ve o çocuktan bir daha asla ses çıkmadı. Ertesi gün, adamın dilinden sadece o çocuğun adı dökülüyordu, başka hiçbir şey söyleyemez oldu.

Aynadaki Gölgeler

Akşamın karanlığında, Lily sık sık duyduğu o tuhaf sesi tekrar duydu. Mutfaktaydı ve ses, evinin arka bahçesinden geliyordu. Cesaretini toplayıp dışarı çıktı ve orada, gözlerine inanamayacağı bir şey gördü: Kendisinin tam bir kopyası, ona gülümseyerek bakıyordu. Kopya, aniden “Seni bekliyordum,” diyerek yok oldu.

Lily, o günden sonra kendini hiç yalnız hissetmedi, çünkü her ayna ve yansıtıcı yüzeyde kopyasını görmeye başladı. Her seferinde, kopya ona daha da yaklaşıyordu.

Koruyucu Gölge

Bir gece, Tom yatağında uyanır ve odasının köşesinde karanlık bir figür görür. Figür, her gece geri döner ve her seferinde biraz daha yaklaşır. Tom, korkudan ne yapacağını bilemez. Bir gece, figür yatağının yanına kadar gelir ve fısıldar: “Seni korumaya geldim.” Ertesi sabah, Tom, evinin etrafında esrarengiz olayların olduğunu öğrenir. Evine yapılan saldırıları sadece o geceki gölge engellemiştir.


Korku Hikayeleri bölümümüzde sizler için hazırladığımız. En kısa korku hikayeleri ni Beğendiğinizi ümit ediyoruz. Yorumlarınız Bizim için Çok değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu Korku Hikayelerimizi Okudunuz mu?


Hikayeler Kategori

Kısa Hikayeler
İbretlik Hikayeler
Dini Hikayeler
Başarı Hikayeleri
Korku Hikayeleri
Gerçek Yaşam Hikayeleri
Sizden Gelen Hikayeler 
İngilizce-Türkçe Hikayeler
Yaşam Tadında Kısa Hikayeler (Youtube)

İlginizi Çekecek Hikayeler

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *